Pocztex Rzeszów


Oddział Pocztex Rzeszów położony jest w południowo-wschodniej części kraju. Poczta Polska oprócz standardowej oferty doręczania listów i niewielkich przesyłek, uruchomiła w 1997 roku usługi kurierskie. Wszystko to by stać się konkurencyjną firmą na rosnącym rynku tego typu usług. Pocztex oferuje tak jak pozostałe firmy bezpłatny odbiór z wybranego adresu, doręczenie już kolejnego dnia oraz szereg usług dodatkowych w tym śledzenie, przesyłki za pobraniem, doręczenie w sobotę, itp.

  • Przesyłkę możemy także nadać w oddziale w Rzeszowie np. przy ulicy Budziwojskiej 204 A. W Rzeszowie znajduje się kilkadziesiąt innych placówek, w których możemy wysłać paczkę.

Rzeszów leży w województwie podkarpackim na Podgórzu Rzeszowskim. Obecnie zamieszkuje go ponad 180 tys. mieszkańców. Przepływająca przez miasto rzeka Wisłok dzieli je na część wschodnią i zachodnią. Znajdziemy tu wiele parków (park Papieski, park im.”Solidarności”) i terenów leśnych. Warto przespacerować się na stary rynek, aby zobaczyć Rzeszowski Ratusz, a także Zamek w Rzeszowie z 1902–1906 roku.

Źródło: Pocztex