Pocztex Łódź


Oddział Pocztex Łódź położony jest w centrum kraju. Poczta Polska oprócz standardowej oferty doręczania listów i niewielkich przesyłek, uruchomiła w 1997 roku usługi kurierskie. Wszystko to by stać się konkurencyjną firmą na rosnącym rynku tego typu usług. Pocztex oferuje tak jak pozostałe firmy bezpłatny odbiór z wybranego adresu, doręczenie już kolejnego dnia oraz szereg usług dodatkowych w tym śledzenie, przesyłki za pobraniem, doręczenie w sobotę, itp.

  • Przesyłkę możemy także nadać w oddziale w Łodzi np. przy ulicy Kolumny 538. W Łodzi znajduje się kilkadziesiąt innych placówek, w których możemy wysłać paczkę.

W Łodzi prawa miejskie zostały nadane przed 1332 rokiem. Jest trzecim miastem w Polsce pod względem liczby ludności, zamieszkuje ją prawie 700 tys. osób. To nie tylko ośrodek akademicki, ale też kulturalny i przemysłowy województwa łódzkiego. Podczas II Wojny Światowej większość budynków została zniszczona, zakłady przemysłowe okradziono. Wiele lat zajęło doprowadzenie miasta do obecnego wyglądu a i tak nadal wiele kamienic wymaga remontu.

Źródło: Pocztex