Pocztex Kraków


Oddział Pocztex Kraków położony jest w środkowo-wschodniej części kraju. Poczta Polska oprócz standardowej oferty doręczania listów i niewielkich przesyłek, uruchomiła w 1997 roku usługi kurierskie. Wszystko to by stać się konkurencyjną firmą na rosnącym rynku tego typu usług. Pocztex oferuje tak jak pozostałe firmy bezpłatny odbiór z wybranego adresu, doręczenie już kolejnego dnia oraz szereg usług dodatkowych w tym śledzenie, przesyłki za pobraniem, doręczenie w sobotę, itp.

  • Przesyłkę możemy także nadać w oddziale w Krakowie np. przy Alei Pokoju 67. W Krakowie znajduje się kilkadziesiąt innych placówek, w których możemy wysłać paczkę.

Kraków to miasto popularne wśród studentów oraz turystów z kraju i zagranicy. Bardzo dobre połączenie komunikacyjne (pociągi, autobusy, samoloty) i bliskość Starego miasta sprawia, że to chętnie odwiedzane miasto. Do pobliskiego lotniska w Balicach im. Jana Pawła II jest ok. 11 km. Kraków to także popularny ośrodek medyczny w południowej Polsce znajduje się tu m.in. Szpitala Zakonu Bonifratrów.

Źródło: Pocztex