DHL Tarnobrzeg


DHL Tarnobrzeg

DHL Tarnobrzeg to oddział firmy położony w województwie podkarpackim, dokładnie mieści się on w Sandomierzu. Zostaną tam obsłużeni zarówno klienci indywidualni jak i przedsiębiorcy. Tarnobrzeg jest stolicą powiatu tarnobrzeskiego. Korzystając z oferty KurJerzy.pl, jeśli nie chcemy, aby kurier odebrał przesyłkę, wystarczy złożyć i opłacić zamówienie na stronie. Rezygnując z przyjazdu kuriera, musimy sami wydrukować etykietę, wtedy możemy osobiście dostarczyć przesyłkę do oddziału. W niektórych przypadkach także odbiór przesyłki przez klienta odbywa się w najbliższym oddziale DHL.

Adres i godziny otwarcia oddziału DHL Szczecin:

  • Nadanie i odbiór przesyłek krajowych realizowany jest przy ulicy Trześniowskiej 3, w Sandomierzu koło Tarnobrzegu, w godzinach:
    pn – pt: 8:00 – 18:00
    sobota: 8:00 – 16:00
  • Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 42 6 345 345.

Sandomierz oddalony jest od Tarnobrzegu o 15 km. To położone nad Wisłą miasto, uzyskało prawa miejskie w 1227 roku. Liczy około 24 tys. mieszkańców. Sandomierz posiada wiele zabytków, część z nich tworzy panoramę miasta, widoczną z przeciwnego brzegu rzeki. Wśród zabytkowych budynków możemy wymienić kamienice na Starym Rynku, Bramę Opatowską, Zamek królewski, czy Kościół Nawrócenia św. Pawła.

Tarnobrzeg położony jest w województwie podkarpackim, na prawym brzegu Wisły, w Kotlinie Sandomierskiej. Prawa miejskie uzyskał w 1593 roku. Liczba ludności według najnowszych danych z 2016 roku wyniosła 47 tys. Barokowy kościół i klasztor Dominikanów z końca XVII wieku, Browar Tarnowskich, Dworzec kolejowy z 1913 roku, Pałac Tarnowskich w Dzikowie wraz z kompleksem parkowo – ogrodowym.

Źródło: DHL.