DHL Szczecin


DHL Szczecin

DHL Szczecin to oddział firmy położony w województwie zachodniopomorskim. Szczecin znajduje się xxx. Zostaną tam obsłużeni zarówno klienci indywidualni jak i przedsiębiorcy. Radom jest stolicą powiatu radomskiego. Korzystając z oferty KurJerzy.pl, jeśli nie chcemy, aby kurier odebrał przesyłkę, wystarczy złożyć i opłacić zamówienie na stronie. Rezygnując z przyjazdu kuriera, musimy sami wydrukować etykietę, wtedy możemy osobiście dostarczyć przesyłkę do oddziału. W niektórych przypadkach także odbiór przesyłki przez klienta odbywa się w najbliższym oddziale DHL.

Adres i godziny otwarcia oddziału DHL Szczecin:

  • Nadanie i odbiór przesyłek krajowych realizowany jest przy ulicy Kasztanowej 12 w Przecławiu koło Szczecina, w godzinach:
    pn – pt: 8:00 – 18:00
    sobota: 8:00 – 16:00
  • Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 42 6 345 345.

Przecław to niewielka miejscowość położona 9 km od Szczecina oraz 50 km od przejścia granicznego w Kołbaskowie. W pobliżu Przecławia biegnie droga łącząca Szczecin z Kołbaskowem (droga krajowa nr 13), która łączy się z autostradą A6 (Szczecin – Berlin). Liczba ludności w 2010 roku wyniosła 3362. Na dawnych terenach rolniczych w obszarze Przecławia rozwija się obecnie budownictwo mieszkaniowe.

Szczecin to wojewódzkie miasto, które zamieszkuje ponad 405 tys. mieszkańców. Znany jest jako ośrodek gospodarki morskiej, który obsługuje armatorów z całego świata. Zatrudnienie znalazło w tej branży ponad 13 tys. osób.

Źródło: DHL.