DHL Poznań


DHL Poznań

DHL Poznań to oddział firmy położony w województwie wielkopolskim. Dokładnie znajduje się on w Głuchowie k. Komornik, w odległości 15 km od Poznania. Zostaną tam obsłużeni zarówno klienci indywidualni jak i przedsiębiorcy. Korzystając z oferty KurJerzy.pl, jeśli nie chcemy, aby kurier odebrał przesyłkę, wystarczy złożyć i opłacić zamówienie na stronie. Rezygnując z przyjazdu kuriera, musimy sami wydrukować etykietę, wtedy możemy osobiście dostarczyć przesyłkę do oddziału. W niektórych przypadkach także odbiór przesyłki przez klienta odbywa się w najbliższym oddziale DHL.

Adres i godziny otwarcia oddziału DHL Poznań:

  • Nadanie i odbiór przesyłek krajowych realizowany jest w budynku przy ulicy Komornickiej 1 w Głuchowie w godzinach:
    pn – pt: 8:00 – 20:00
    sobota: 8:00 – 16:00
  • Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 42 6 345 345.

Głuchowo to wieś położona w gminie Komorniki. Zamieszkuje ją zaledwie 600 mieszkańców. Jednak to nie przeszkodziło w tym, by mogły działać tu firmy z branży spedycyjno-logistycznej. Najstarsze zapiski na temat wsi pochodzą aż z 1252 roku.

Poznań to stolica województwa wielkopolskiego, której prawa miejskie zostały nadane 23 kwietnia 1253 roku. Zamieszkuje ją 540 tys. mieszkańców. W Poznaniu warto zobaczyć przede wszystkim renesansowy ratusz, Ostrów Tumski z perspektywy Warty i Mostu Rocha, Zamek Cesarski, Stary Browar, Barokową Bazylikę Matki Boskiej Nieustającej Pomocy i św. Marii Magdaleny, czy Palmiarnię Poznańską w Parku Wilsona.

Źródło: DHL.