DHL Łomża


DHL Łomża

DHL Łomża to oddział firmy położony we wschodniej części Polski w województwie podlaskim. Zostaną tam obsłużeni zarówno klienci indywidualni jak i przedsiębiorcy. Miasto Łomża oddalone jest o ok. 35 km od Ostrołęki oraz 80 km od Białegostoku. Korzystając z oferty KurJerzy.pl, po wcześniejszym opłaceniu zamówienia i wydrukowaniu etykiety, możemy osobiście dostarczyć przesyłkę do oddziału, jeśli nie chcemy aby kurier ją odebrał. W niektórych przypadkach także odbiór przesyłki przez klienta odbywa się w najbliższym oddziale DHL.

Adres i godziny otwarcia oddziału DHL Łomża:

  • Nadanie i odbiór przesyłek krajowych realizowany jest w budynku przy ulicy Kraskiej 76, w miejscowości Łomża w godzinach:
    pn – pt: 8:00 – 18:00
    sobota: 8:00 – 16:00
  • Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 42 6 345 345.

Łomża to miasto województwa podlaskiego, trzecie co do wielkości. Liczy ponad 62 tys. mieszkańców. Łomża położona jest nad rzeką Narew na terenie tzw. Zielonych Płuc Polski. Niedaleko znajduje się np. Łomżyński Park Krajobrazowy Doliny Narwi, rezerwat przyrody „Rycerski Kierz”, czy Czerwony Bór. W odległości ok. 25 km od miasta możemy podziwiać Biebrzański Park Narodowy oraz Puszczę Kurpiowską.

Źródło: DHL