DHL Łódź


DHL Łódź

DHL Łódź to oddział firmy położony we centralnej Polsce w województwie podlaskim. Zostaną tam obsłużeni zarówno klienci indywidualni jak i przedsiębiorcy. Miasto Łódź dzieli ok. 50 km od Piotrkowa Trybunalskiego oraz ok. 130 km od Warszawy. Korzystając z oferty KurJerzy.pl, po wcześniejszym opłaceniu zamówienia i wydrukowaniu etykiety, możemy osobiście dostarczyć przesyłkę do oddziału, jeśli nie chcemy aby kurier ją odebrał. W niektórych przypadkach także odbiór przesyłki przez klienta odbywa się w najbliższym oddziale DHL.

Adres i godziny otwarcia oddziału DHL Łódź:

  • Nadanie i odbiór przesyłek krajowych realizowany jest w budynku przy ulicy Św. Teresy od Dzieciątka Jezus 103 B, w miejscowości Łódź w godzinach:
    pn – pt: 8:00 – 18:00
    sobota: 8:00 – 16:00
  • Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 42 6 345 345.

Łódź to miasto powiatowe położone w środkowej Polsce. Mieszka tutaj ok. 700 tys. osób. Z Łodzią kojarzony jest przede wszystkim przemysł włókienniczy i filmowy. Nie bez przyczyny mówi się na nią „HollyŁódź”, bowiem w łódzkiej Wytwórni Filmów Fabularnych zrealizowano większość polskich produkcji tego gatunku. Animowane seriale dla dzieci np. Miś Uszatek powstały w wytwórni Se-ma-for, która również ma swoją siedzibę w tym mieście. Znajdziemy tu także liczne uczelnie akademickie: 6 uczelni państwowych oraz 22 prywatne. Łódź ma także swój Międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta (Łódź-Lublinek), oddalony od centrum o 6 km. Wśród zabytków można wymienić liczne kościoły, pałace, wille i dworki, a także architekturę przemysłową (np. Biała Fabryka Ludwika Geyera), czy ratusz miejski.

Źródło: DHL