DHL Legnica


DHL Legnica

DHL Legnica to oddział firmy na południu Polski, zajmujący się obsługą zarówno klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców. Miasto Legnica oddalone jest o ok. 23 km od Lubina oraz ok. 75 km od Wrocławia. Korzystając z oferty KurJerzy.pl, po wcześniejszym opłaceniu zamówienia i wydrukowaniu etykiety, możemy osobiście dostarczyć przesyłkę do oddziału, jeśli nie chcemy aby kurier ją odebrał. W niektórych przypadkach także odbiór przesyłki przez klienta odbywa się w najbliższym oddziale DHL.

Adres i godziny otwarcia oddziału DHL Legnica:

  • Nadanie i odbiór przesyłek krajowych realizowany jest w budynku przy Al. Rzeczpospolitej 116 (budynek nr 13), w miejscowości Legnica w godzinach:
    pn – pt: 8:00 – 18:00
    sobota: 8:00 – 16:00
  • Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 42 6 345 345.

Legnica położona jest na równinie legnickiej nad rzekami Kaczawą i Czarną Wodą. Zamieszkuje ją ok 100 tys, mieszkańców. Znajdują się tu zakłady przemysłu miedziowego. Miasto, wraz z innymi 5 powiatami tworzy Legnicko-Głogowski Okręg Miedziowy (LGOM). Zabytki, które warto odwiedzić w Legnicy to dworzec kolejowy, kościół św. Jacka, Teatr, Śledziówki, Stary Ratusz, Most neobarokowy, Zamek Piastowski, Pergola w Parku Miejskim, Katedra.

Źródło: DHL