DHL Konin


DHL Konin

DHL Konin jest oddziałem firmy zajmującym się obsługą zarówno klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców. Miasto Konin oddalone jest o ok. 55 km od Kalisza oraz ok. 100 km od Poznania. Korzystając z oferty KurJerzy.pl, po wcześniejszym opłaceniu zamówienia i wydrukowaniu etykiety, mamy możliwość osobiście dostarczyć przesyłkę do oddziału. W niektórych przypadkach także odbiór przesyłki odbywa się w najbliższym oddziale DHL.

Adres i godziny otwarcia oddziału DHL Konin:

  • Nadanie i odbiór przesyłek krajowych realizowany jest w budynku przy ulicy Wojska Polskiego 37, w miejscowości Konin w godzinach:
    pn – pt: 8:00 – 18:00
    sobota: 8:00 – 16:00
  • Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 42 6 345 345.

Konin położony jest w Dolinie Konińskiej nad rzeką Wartą. Przemysł w tym regionie rozwija się i skupia wokół złóż węgla brunatnego. Liczba mieszkańców szacowana jest na ponad 75 tys. Wśród zabytków wymienić możemy Słup Koniński, czyli najstarszy znak drogowy pochodzący z XII wieku, gotycki kościół św. Bartłomieja, dzwonnica, plebania oraz zespół klasztorny oo. Reformatów. Konin podzielony jest na część leżącą po lewej stronie Warty (tzw. stary Konin) oraz część znajdującą się po prawej stronie rzeki (tzw. nowy Konin).

Źródło: DHL