DHL Gdańsk


DHL Gdańsk

Oddział DHL Gdańsk mieści się dokładnie w miejscowości Kowale, oddalonej od centrum o ok. 10 km. Obsługuje zarówno klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców. Korzystając z oferty KurJerzy.pl, po wcześniejszym opłaceniu zamówienia i wydrukowaniu etykiety, mamy możliwość osobiście dostarczyć przesyłkę do oddziału. W niektórych przypadkach także odbiór przesyłki odbywa się w najbliższym oddziale DHL.
Adres i godziny otwarcia oddziału DHL Gdańsk

  • Nadanie i odbiór przesyłek krajowych realizowany jest w budynku przy ulicy Starowiejska 35 w miejscowości Kowale w godzinach:
    pn – pt: 8:00 – 18:00
    sobota: 8:00 – 16:00
  • Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 42 6 345 345

Kowale to niewielka miejscowość, która dzięki bliskości do gdańskiej aglomeracji mogła się rozwinąć. Dociera tu między innymi gdańska a komunikacja miejska. Niedaleko mieści się trójmiejska obwodnica. Dzięki korzystnemu położeniu wciąż powstają tu liczne centra handlowe i dystrybucyjne. Kowale liczą niespełna 3 000 mieszkańców. Pod koniec lat 90-tych zaczęły powstawać nowe osiedla, obecnie jest ich kilka i wciąż powstają nowe budynki.

Gdańsk wraz z Gdynią i Sopotem tworzą Trójmiasto, ośrodek metropolitalny, który zamieszkuje łącznie 747,0 tys. mieszkańców. Gdańsk położony jest nad Morzem Bałtyckim i wraz z pozostałymi miastami jest szczególnie odwiedzany przez turystów w sezonie letnim. Posiada bogatą ofertę kulturalną, znajdziemy tu m.in. filharmonię, operę oraz teatry.

Źródło: DHL