DHL Ciechanów


DHL Ciechanów

Oddział DHL Ciechanów to miejsce w którym możemy zarówno nadać jak i odebrać przesyłki krajowe, a także międzynarodowe realizowane przez DHL. Ciechanów oddalony jest o ok. 100 km od Warszawy. Korzystając z oferty KurJerzy.pl, po wcześniejszym opłaceniu zamówienia i wydrukowaniu etykiety, mamy możliwość osobiście dostarczyć przesyłkę do oddziału. W niektórych przypadkach także odbiór przesyłki odbywa się w najbliższym oddziale DHL.

Adres i godziny otwarcia oddziału DHL Ciechanów:

  • Nadanie i odbiór przesyłek krajowych realizowany jest w budynku przy ulicy Mleczarskiej 33A w Ciechanowie w godzinach:
    pn – pt: 8:00 – 18:00
    sobota: 8:00 – 16:00
  • Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 42 6 345 345

Ciechanów to 45 tysięczna miejscowość położona w województwie mazowieckim nad rzeką Łydynią. Prawa miejskie uzyskała w 1400 roku. Najbardziej znanym zabytkiem jest XIV wieczny zamek zbudowany przez księcia Siemowita III. Ciechanów to ośrodek przemysłu przetwórczego i precyzyjnego. Znajduje się tutaj również browar, produkujący piwo Ciechan oraz Krzepiak. Przez miasto przebiega linia kolejowa łącząca Gdynię z Warszawą oraz trasa kolei wąskotorowej.

Źródło: DHL