UPS ulepsza Flex Global View


UPS
UPS

UPS ulepsza Flex Global View

Firma UPS ogłosił aktualizację mechanizmu Flex Global View. Jest to narzędzie służące do monitorowania i zarządzania wieloma przesyłkami, stanami magazynowymi, zamówieniami pochodzącymi z różnych rodzajów transportu: lądowego, morskiego, powietrznego. Flex Global View umożliwia:

  • Pełne monitorowanie
    Wpisując numer śledzenia uzyskamy pełen dostępu do informacji, nie tylko o aktualnym miejscu przebywania, ale także inne szczegóły dotyczące naszej paczki, takie jak nazwisko osoby, która poświadczyła podpisem doręczenie przesyłki.
  • Zarządzanie dostawcami
    Można monitorować status realizacji zamówień zakupowych dostawców.
  • Monitorowanie zapasów
    Usługa pozwala na skuteczniejsze zarządzanie zapasami, poprzez kontrolowanie liczby elementów pozostałych w magazynie oraz liczby elementów zamówionych.

Aktualne zmiany w Flex Global View zostały wprowadzone w styczniu i obejmują:
1. Przejrzysty panel specjalnie do kontroli nad kontenerami oceanicznymi. Dzięki któremu informacje o kontenerach mogą być sortowane według przewoźnika, portu załadunku i rozładunku, załadowcy, odbiorcy, itp.
2. Podgląd faktur UPS – klienci wystawiający rachunki w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie będą teraz mogli mieć wgląd w faktury UPS dotyczące przesyłek lotniczych i transportu morskiego.
3. Ulepszone panele i raporty – zoptymalizowane i lepiej zorganizowane dla łatwiejszego wyszukiwania i kontroli.

Firma UPS dąży do ciągłego doskonalenia swoich mechanizmów, w końcu nikt nie lubi niespodzianek w trakcie procesu dostawy, stąd też zmiany w Flex Global View.

Źródło: UPS