Przesyłki krajowe na KurJerzy.pl poszerzone o usługi DPD


Kurier DPD
Kurier DPD

Kurierzy DPD od lat są szczególnie doceniani na polskim rynku usług logistycznych. Teraz oferta DPD poszerza już i tak szerokie zestawienie możliwości, jakie zapewnia platforma KurJerzy.pl. Od wiosny 2022 r. Nasi klienci będą mogli szybko porównać to, ile kosztuje przesyłka kurierska w DPD wobec innych oraz przeprowadzić cały proces zamówienia.

DPD należy do najchętniej wybieranych firm kurierskich w Polsce. Wynika to z wysokiej jakości usług, atrakcyjnego cennika oraz szeregu rozwiązań dodatkowych, dzięki którym ta firma kurierska wyróżnia się na krajowym rynku.

Na co można liczyć zlecając zamówienie kuriera DPD w ramach platformy KurJerzy.pl?

Korzystna cena usług kurierskich
Ceny kuriera DPD w serwisie KurJerzy.pl będą aktualizowane zgodnie z polityką cenową firmy. Dzięki temu osoby zastanawiające się, jakiego kuriera wybrać planując zamówienie go do domu lub biura mogą szybko i bezproblemowo porównać koszty DPD wobec innych marek. A te w wielu przypadkach okazują się być korzystne – w zależności od gabarytów przesyłki oraz ostatecznej destynacji może okazać się, że kurier DPD jest jedną z najkorzystniejszych opcji. Jednocześnie zachowana zostaje wysoka jakość usług, co jest jednym z czynników popularności DPD nie tylko w Polsce.

Duża paczka? Dla DPD to nie problem
Ważną zaletą, jaką zapewnia DPD jest gotowość do podjęcia dużych przesyłek. Firma kurierska zakłada, że możliwe jest wysłanie paczki do 250 cm dla jednego z wymiarów. Jednocześnie, mimo gotowości do realizacji dużych zleceń DPD dba o koszty, jakie musi ponieść zleceniodawca. Choć są na rynku firmy kurierskie, które zgłaszają gotowość na przewóz paczek mających nawet 270 cm długości, wiąże się to często z dość wysokim skokiem cenowym za usługę. W przypadku DPD i ofercie tego kuriera na KurJerzy.pl można mówić o zdecydowanie korzystniejszym rozwiązaniu. W efekcie: wysłanie paczki o wymiarach np. 250x10x30 cm będzie nie tylko możliwe, ale też odbędzie się na zaskakująco dobrych warunkach dla klienta.

Dodatkowe rozwiązania logistyczne DPD
Wśród wdrożeń, jakie DPD zaproponuje poprzez KurJerzy.pl są korzystna cena w zakupie za NST (przesyłki niestandardowe). W przypadku DPD do 12 zł dla paczki i palety. Kurier wprowadził również możliwość płatności COD kartą płatniczą. Warto pamiętać również, że ubezpieczenie towarów o wartości do 1 tys. zł jest w DPD bezpłatne.

Usługi kurierskie DPD porównasz i zamówisz wykorzystując panel klienta dostępny na głównej stronie serwisu KurJerzy.pl.