Pomoc Ukrainie


Pomoc Ukrainie
Pomoc Ukrainie

Z pewnością nikt nie może przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada za wschodnią granicą. Śledzimy wszystkie informacje z niepokojem. Coraz częściej  zgłaszają się do nas indywidualne osoby, które chciałyby wesprzeć konkretną rodzinę, wysyłając im paczkę. Jesteśmy dumni, że jako naród tak szybko zareagowaliśmy i zaangażowaliśmy się w pomoc.
Z naszej strony chcielibyśmy wspomóc te wszystkie dobre inicjatywy, dlatego uruchomiliśmy kod rabatowy:

pomagamy_ukrainie

Wpisując ten kod, można przesłać paczkę z darami na terenie Polski o 40% taniej.
Pamiętajmy, że możemy wspierać Ukrainę na wiele sposobów. Przed wysyłką darów sprawdźmy co jest w tej chwili najbardziej potrzebne. Pomagajmy z głową.

Niestety te trudne czasy wykorzystują także przestępcy. W internecie można znaleźć wiele pseudo zbiórek, które nie mają nic wspólnego z pomocą. Dlatego zawsze weryfikujmy zbiórki, w których chcemy  uczestniczyć.

Potwierdzone zbiórki:

Prócz tej fizycznej i brutalnej wojny toczy się druga wojna, umiejscowiona w sieci internetowej. Jest mnóstwo dezinformacji, fake newsów na temat wojny na Ukrainie. Jeżeli dana wiadomość budzi Twoją wątpliwość, zanim prześlesz ją dalej, zweryfikuj jej źródło. Możesz także skorzystać z serwisu, który walczy z dezinformacją: https://fakehunter.pap.pl