KurJerzy.pl jeszcze bardziej wygodny i innowacyjny


Nowy formularz
Nowy formularz

Szybka i sprawna wysyłka paczek wymaga serwisu, który wpisuje się w nowoczesne trendy – idealnego dostosowania do urządzeń mobilnych czy maksymalnej użyteczności. W te założenia serwis KurJerzy.pl od października wpisuje się jeszcze bardziej.


Choć Klienci korzystający z usług serwisu KurJerzy od jego powstania doceniają łatwość i intuicyjność składania zleceń na usługi kurierskie, nasz zespół konsekwentnie dba o to, by rozwijać możliwości platformy. Najnowsze wdrożenia to przede wszystkim rozwiązania, które sprawią, że wysyłka paczek online będzie jeszcze bardziej wygodna, swobodna i precyzyjna pod kątem wyceny.

Wysyłka paczki przez internet, czyli smartfon jest kluczowy

Najważniejsza zmiana wprowadzona na KurJerzy.pl to modyfikacja interfejsu tak, aby maksymalnie sprzyjał składaniu zamówień online na urządzeniach mobilnych. Smartfony stały się naturalnym narzędziem zarówno składania zleceń jak i obsługi czy śledzenia przesyłki. KurJerzy.pl już od lat był przyjazny wobec urządzeń mobilnych. Obecnie responsywność serwisu jest na jeszcze wyższym poziomie – szczególnie na etapie składania zamówień.
Dostosowanie się do różnorodnych urządzeń obejmuje również inne sektory działania serwisu KurJerzy.pl. Komputer stacjonarny, laptop, tablet, smartfony oparte na systemach Android czy iOS – niezależnie od tego, jak składasz zlecenie na usługi kurierskie, masz pewność wygody działania naszej platformy. Widać to m.in. na poziomie użyteczności formularza do składania zamówień. Obecnie – w przypadku urządzeń mobilnych – został on podzielony na poszczególne sektory i kroki. Sprzyja to łatwiejszemu i sprawniejszemu zlecaniu przesyłek. Zleceniodawca ma również podgląd na aktualną wycenę zamówienia – zgodnie z wprowadzanymi zmianami czy edycjami.

Najważniejsze zmiany w serwisie KurJerzy.pl

Współpraca naszych działów – strategii, obsługi klienta i programistów – zaowocowała nową wersją KurJerzy.pl. Jesienna odsłona to m.in.:

  • nowy i wygodniejszy format wyceny oraz formularza
  • wygodniejsza analiza danych dzięki m.in. większym odległościom pomiędzy elementami
  • innowacyjny układ formularza zawierający widok wyceny
  • nowa walidacja precyzyjniej uwzględniająca wymagania przewoźników
  • szybsze, intuicyjne i precyzyjne wskazanie potencjalnych błędów zamówienia
  • wprowadzenie pola wyszukującego określoną frazę w książce adresowej

Sprawdź nowe możliwości serwisu KurJerzy.pl i zobacz, jak wygodne może być szybkie zlecenie usługi kurierskiej w nowej odsłonie.