Informacja o aktualizacji cennika UPS i AmbroExpress


Aktualizacja cennika UPS
Aktualizacja cennika UPS

Z dniem 30 grudnia 2021r. nastąpi aktualizacja cennika UPS dla produktów zagranicznych oraz paletowych, natomiast aktualizacja cennika AmbroExpress nastąpi z dniem 1 stycznia 2022r. Nowe stawki na krajowe produkty kopertowe oraz paczki UPS zaczną obowiązywać od 14 stycznia 2022 roku.

Jak co roku dzielimy się z Państwem informacją o corocznej aktualizacji stawek przez firmę UPS na przesyłki kurierskie. Firmy kurierskie mimo trudnego czasu rozbudowują swoje struktury i dbają o jak najwyższą jakość świadczonych usług. Biorąc pod uwagę wiele czynników, które mają wpływ na wzrost cen, możemy z zadowoleniem przyjąć tak niewielką podwyżkę cen.

W przypadku przewoźnika UPS średnia podwyżka w najpopularniejszych kierunkach europejskich dla eksportu wyniesie około 4,3% oraz 8% w imporcie. W przypadku palet krajowych będzie to około 5%. Przewoźnik AmbroExpress zdecydował o podwyższeniu całego cennika o 20%.

Od ponad roku obserwujemy wzrost liczby przesyłek kurierskich związany niewątpliwie z panującą pandemią. Spora jednak część Klientów przekonała się do zakupów przez Internet, a zaoszczędzony dzięki temu czas wykorzystać na innego rodzaju przyjemności. Pomimo zwiększenia ilości przesyłek firmy kurierskie dbają o to, aby czas doręczeń był jak najkrótszy.

Nie pozostaje nam nic innego jak podziękować Państwu za obdarzenie nas zaufaniem jak również zapewnić, że zadowolenie Klientów jest dla nas priorytetem.

Z aktualnymi cennikami przesyłek UPS i AmbroExpress można zapoznać się na stronie: cennik ups i cennik ambroexpress