Dopłaty sezonowe UPS


Dopłaty sezonowe
Dopłaty sezonowe

Z dniem 23 kwietnia 2020 r. do odwołania zostanie wprowadzona tymczasowa Dopłata w okresie szczytu paczkowego pomiędzy 19 krajami w Europie i wszystkimi miejscami docelowymi na całym Świecie. Dopłata będzie miała zastosowanie również do przesyłek importowych przychodzących i fakturowanych w tych 19 krajach, a także przesyłek między krajami trzecimi, które są opłacane w jednym z 19 krajów europejskich.
Taka opłata zostanie wprowadzona również w Chinach (import).

Kraje w Europie których dopłata dotyczy: Austria, Belgia, Republika Czeska, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Wielka Brytania, Węgry, Irlandia, Włochy, Luksemburg, Niderlandy, Norwegia, Polska, Portugalia, Hiszpania, Szwecja i Szwajcaria.

Dopłata dotyczy wszystkich przesyłek UPS: UPS Express Saver, UPS Express oraz UPS Expedited. Ta dopłata jest konieczną i przemyślaną odpowiedzią na obecne realia biznesowe. W tym krytycznym okresie naszym celem jest utrzymanie realizacji usług i pomoc naszym klientom w zaspokojeniu ich potrzeb związanych z wysyłką, w połączeniu z niezawodną i terminową usługą.

Tymczasowa dopłata w okresie szczytu paczkowego (PLN za kg) – liczona za każdy kilogram wagi billingowej

Opłaty Chiny:
2,97 zł netto (każdy kilogram wagi billingowej) – w usługach: UPS Express Saver, UPS Express
2,57 zł netto (każdy kilogram wagi billingowej) – w usłudze UPS Expedited

Opłaty do k. Europy:
0,99 zł netto (każdy kilogram wagi billingowej) – w usługach: UPS Express Saver, UPS Express , UPS Expedited