Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Wysp Owczych

Paczka z Wysp Owczych

Na terenie Wysp Owczych mieszczą się liczne placówki firm kurierskich. Za pośrednictwem kuriera przewieziemy przesyłkę z Wysp Owczych w kilka dni.

Przewoźnik pojawi się po paczkę i doręczy do Wysp Owczych. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi dostarczanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy przynosić ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia paczki od wysyłającego i dostarczenie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo.

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze kupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z pomyślnie przewozimy towary zagraniczne do firm i osób indywidualnych. Firmy kurierskie oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na całym globie.


Zobacz cennik przesyłek z Wysp Owczych


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.