Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Watykanu

Paczka z Watykanu

Nie musimy dostarczać ciężkich paczek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia przesyłki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru wysyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier przyjedzie po przesyłkę i przewiezie do Watykanu.

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z bezproblemowo przewozimy przesyłki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych. Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na świecie.

Za pośrednictwem kuriera dostarczymy przesyłkę z Watykanu w kilka dni. Na terenie Watykanu znajdują się liczne oddziały firm kurierskich.


Zobacz cennik przesyłek z Watykanu


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.