Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Watykanu

Paczka z Watykanu

W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru dostarczanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier pojawi się po towary i dostarczy do Watykanu. Nie musimy przynosić ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia przesyłki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo.

Na terenie Watykanu mieszczą się liczne placówki przewoźników kurierskich. Za pośrednictwem kuriera dostarczymy paczkę z Watykanu w kilka dni.

Od wielu lat z pomyślnie przewozimy pakunki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych. Firmy kurierskie udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych krajów na świecie. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie.


Zobacz cennik przesyłek z Watykanu


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.