Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Ukrainy

Paczka z Ukrainy

W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi nadawanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Przewoźnik pojawi się po paczkę i doręczy do Ukrainy. Nie musimy donosić ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru paczki od wysyłającego i dostarczenie jej do odbiorcy.

Za pośrednictwem kuriera dostarczymy paczki z Ukrainy w kilka dni. Na terenie Ukrainy mieszczą się liczne oddziały firm kurierskich.

Od wielu lat z pomyślnie przesyłamy towary zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na całym globie.


Zobacz cennik przesyłek z Ukrainy


Artykuły na blogu powiązane z Ukraina

Paczka do Ukrainy

Paczka do Ukrainy Ukraina boryka się ostatnio z poważnymi problemami. Konflikt z Rosją choć wyciszony przez media, nadal w tym regionie obowiązuje. W związku z tym, sytuacja jaka tam... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.