Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Rosji

Paczka z Rosji

W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi nadawanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy dostarczać ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia przesyłki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy. Kurier przybędzie po przesyłkę i dostarczy do Rosji.

Na terenie Rosji znajdują się liczne oddziały przewoźników kurierskich. Za pośrednictwem kuriera przewieziemy paczki z Rosji w kilka dni.

Firmy kurierskie oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości krajów na świecie. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z pomyślnie przewozimy pakunki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych.


Zobacz cennik przesyłek z Rosji


Artykuły na blogu powiązane z Rosja

Paczka do Rosji

Paczka do Rosji Jednym z najpotężniejszych państw w Europie, jak i na świecie jest Rosja. To wielkie mocarstwo, które ze względu na położenie i zasoby w surowce naturalne, stało się... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.