Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Polski

Paczka z Polski

Nie musimy donosić ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru paczki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy. Przewoźnik przybędzie po paczkę i przewiezie do Polski. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru dostarczanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę.

Na terenie Polski znajdują się liczne placówki przewoźników kurierskich. Za pośrednictwem kuriera przewieziemy paczki z Polski w kilka dni.

Od wielu lat z powodzeniem przesyłamy pakunki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych. Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na świecie. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie.


Zobacz cennik przesyłek z Polski


Artykuły na blogu powiązane z Polska

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.