Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Jemenu

Paczka z Jemenu

W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi dostarczanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Kurier przybędzie po towary i dostarczy do Jemenu. Nie musimy donosić ciężkich przesyłek samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia przesyłki od wysyłającego i oddanie jej do odbiorcy.

Firmy kurierskie proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na całym globie. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z bez problemu przewozimy pakunki zagraniczne do firm i osób indywidualnych.

Na terenie Jemenu znajdują się liczne oddziały firm kurierskich. Za pośrednictwem kuriera przewieziemy przesyłkę z Jemenu w kilka dni.


Zobacz cennik przesyłek z Jemenu


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.