Paczka z Białorusi

Paczka z Białorusi na KurJerzy.pl

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych krajów na świecie. Od wielu lat z pomyślnie przesyłamy towary zagraniczne do firm i osób indywidualnych.

Kurier pojawi się po paczkę i przywiezie do Białorusi. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. Nie musimy nosić ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia paczki od wysyłającego i dostarczenie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi wysyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę.

Poprzez kuriera przewieziemy paczki z Białorusi w kilka dni. Na terenie Białorusi znajdują się liczne oddziały firm kurierskich.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.