Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Białorusi

Paczka z Białorusi

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z bezproblemowo dostarczamy towary zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych. Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do licznych państw na świecie.

Przewoźnik pojawi się po paczkę i dostarczy do Białorusi. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi wysyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy przynosić ciężkich przesyłek samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia paczki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo.

Na terenie Białorusi znajdują się liczne oddziały firm kurierskich. Poprzez kuriera przewieziemy przesyłkę z Białorusi w kilka dni.


Zobacz cennik przesyłek z Białorusi


Artykuły na blogu powiązane z Białoruś

Paczka na Białoruś Białoruś jest państwem znajdującym się w Europie Wschodniej, to członek założyciel ONZ. Od 1991 jest suwerennym państwem. Stolicą państwa jest Mińsk. To co należy... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.