Paczka z Białorusi

Przesyłki zagraniczne z Białorusi

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki z Białorusi
Koperta z Białorusi
Koperta od:
106.50 zł brutto
Paczka z Białorusi
Paczka 1kg już od:
179.01 zł brutto

Paczka z Białorusi na KurJerzy.pl

Za pośrednictwem kuriera dostarczymy przesyłkę z Białorusi w kilka dni. Na terenie Białorusi mieszczą się liczne oddziały przewoźników kurierskich.Przewoźnik pojawi się po przesyłkę i przywiezie do Białorusi. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi przesyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy donosić ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru przesyłki od wysyłającego i przekazanie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę.Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze jesteś w stanie dodatkowe ubezpieczenie. Firmy kurierskie proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na świecie. Od wielu lat z powodzeniem przesyłamy pakunki zagraniczne do firm i osób indywidualnych.

Artykuły na blogu powiązane z Białoruś

Paczka na Białoruś Białoruś jest państwem znajdującym się w Europie Wschodniej, to członek założyciel ONZ. Od 1991 jest suwerennym państwem. Stolicą państwa jest Mińsk. To co należy podkreślić to to, że kraj ten leży na skrzyżowaniu szlaków transportowych, takich jak szlak drogowy, kolejowy, rurociągów gazowych i naftowych. Głównym partnerem handlowym Białorusi jest nadal Rosja. Państwo … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.