Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka z Afganistanu

Paczka z Afganistanu

Kurier przyjedzie po paczkę i przewiezie do Afganistanu. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. Nie musimy donosić ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia paczki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi dostarczanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę.

Za pośrednictwem kuriera przewieziemy paczkę z Afganistanu w kilka dni. Na terenie Afganistanu mieszczą się liczne oddziały przewoźników kurierskich.

Od wielu lat z bez problemu dostarczamy towary zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych. Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na świecie. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie.


Zobacz cennik przesyłek z Afganistanu


Artykuły na blogu powiązane z Afganistan

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.