Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Watykanu

Paczka do Watykanu

Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze jesteś w stanie dodatkowe ubezpieczenie. Firmy kurierskie udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości krajów na świecie. Od wielu lat z pomyślnie dostarczamy paczki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych.

Na terenie Watykanu mieszczą się liczne oddziały firm kurierskich, co pozwala na bezproblemowy eksport przesyłek poza granice kraju. Poprzez kuriera dostarczymy paczki do Watykanu w kilka dni.

Przewoźnik pojawi się po paczkę i doręczy do Watykanu. Nie musimy donosić ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia paczki od nadawcy i przekazanie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru nadawanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę.


Zobacz cennik przesyłek do Watykanu


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.