Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Watykanu

Paczka do Watykanu

W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. Nie musimy donosić ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia przesyłki od wysyłającego i dostarczenie jej do odbiorcy. Kurier przybędzie po przesyłkę i przywiezie do Watykanu. W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru nadawanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę.

Kurjerzy proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na całym globie. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z pomyślnie przewozimy pakunki zagraniczne do firm i osób indywidualnych.

Na terenie Watykanu są liczne placówki przewoźników kurierskich, co pozwala na bezproblemowy eksport paczek poza granice kraju. Za pośrednictwem kuriera dowieziemy paczkę do Watykanu w kilka dni.


Zobacz cennik przesyłek do Watykanu


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.