Paczka do Watykanu

Paczka do Watykanu na KurJerzy.pl

Firmy kurierskie oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na świecie. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z bezproblemowo przesyłamy paczki zagraniczne do firm i osób indywidualnych.

Na terenie Watykanu mieszczą się liczne placówki firm kurierskich, co umożliwia bezproblemowy eksport paczek poza granice kraju. Za pośrednictwem kuriera przetransportujemy przesyłkę do Watykanu w kilka dni.

W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Kurier przyjedzie po paczkę i przywiezie do Watykanu. W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru przesyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy dźwigać ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia paczki od wysyłającego i przekazanie jej do odbiorcy.


Zobacz cennik przesyłek do Watykanu


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.