Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do St. Martin

Paczka do St. Martin

Firmy kurierskie oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości krajów na świecie. Od wielu lat z pomyślnie przewozimy przesyłki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie.

W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. Nie musimy donosić ciężkich paczek osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru paczki od wysyłającego i oddanie jej do odbiorcy. Przewoźnik przyjedzie po paczkę i doręczy do St. Martin. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi nadawanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę.

Za pośrednictwem kuriera przetransportujemy paczkę do St. Martin w kilka dni. Na terenie St. Martin znajdują się liczne placówki firm kurierskich, co umożliwia bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju.


Zobacz cennik przesyłek do St. Martin


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.