Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Norfolk Island

Paczka do Norfolk Island

Od wielu lat z pomyślnie przewozimy pakunki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych. Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na całym globie. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze kupić dodatkowe ubezpieczenie.

W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru wysyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy przynosić ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie wliczony jest koszt przyjęcia paczki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy. Kurier pojawi się po paczkę i przywiezie do Norfolk Island. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą działalność gospodarczą.

Na terenie Norfolk Island znajdują się liczne placówki przewoźników kurierskich, co pozwala na bezproblemowy eksport przesyłek poza granice kraju. Za pośrednictwem kuriera dowieziemy przesyłkę do Norfolk Island w kilka dni.


Zobacz cennik przesyłek do Norfolk Island


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.