Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Norfolk Island

Paczka do Norfolk Island

Firmy kurierskie oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na całym globie. Od wielu lat z bezproblemowo przesyłamy przesyłki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych. Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie.

Na terenie Norfolk Island znajdują się liczne placówki przewoźników kurierskich, co pozwala na bezproblemowy eksport przesyłek poza granice kraju. Za pośrednictwem kuriera dowieziemy paczkę do Norfolk Island w kilka dni.

W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi wysyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Przewoźnik pojawi się po paczkę i przewiezie do Norfolk Island. Nie musimy dźwigać ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia paczki od wysyłającego i przekazanie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę.


Zobacz cennik przesyłek do Norfolk Island


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.