Paczka do Białorusi

Paczka do Białorusi

Za pośrednictwem kuriera dowieziemy paczki do Białorusi w kilka dni. Na terenie Białorusi znajdują się liczne placówki firm kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport przesyłek poza granice kraju.

W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. Nie musimy donosić ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia paczki od wysyłającego i przekazanie jej do odbiorcy. Kurier przybędzie po paczkę i dostarczy do Białorusi. W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru nadawanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę.

Firmy kurierskie proponują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na świecie. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z pomyślnie przesyłamy przesyłki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych.


Zobacz cennik przesyłek do Białorusi


Artykuły na blogu powiązane z Białoruś

Brak grafiki

Paczka na Białoruś Białoruś jest państwem znajdującym się w Europie Wschodniej, to członek założyciel ONZ. Od 1991 jest suwerennym państwem. Stolicą państwa jest Mińsk. To co należy... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.