Paczka do Białorusi

Przesyłki zagraniczne do Białorusi

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki do Białorusi
Koperta do Białorusi
Koperta od:
91.15 zł brutto
Paczka do Białorusi
Paczka 1kg już od:
142.60 zł brutto

Paczka do Białorusi na KurJerzy.pl

Kurier pojawi się po paczkę i przewiezie do Białorusi. W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru przesyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy donosić ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru paczki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo.Kurjerzy udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu państw na świecie. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z bezproblemowo przesyłamy pakunki zagraniczne do zakładów pracy i osób indywidualnych.Poprzez kuriera przywieziemy przesyłkę do Białorusi w kilka dni. Na terenie Białorusi znajdują się liczne oddziały przewoźników kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju.

Artykuły na blogu powiązane z Białoruś

Paczka na Białoruś Białoruś jest państwem znajdującym się w Europie Wschodniej, to członek założyciel ONZ. Od 1991 jest suwerennym państwem. Stolicą państwa jest Mińsk. To co należy podkreślić to to, że kraj ten leży na skrzyżowaniu szlaków transportowych, takich jak szlak drogowy, kolejowy, rurociągów gazowych i naftowych. Głównym partnerem handlowym Białorusi jest nadal Rosja. Państwo … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.