Paczka do Białorusi

Paczka do Białorusi na KurJerzy.pl

Od wielu lat z bezproblemowo przesyłamy paczki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze masz możliwość dodatkowe ubezpieczenie. Firmy kurierskie udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na świecie.

Na terenie Białorusi są liczne oddziały przewoźników kurierskich, co umożliwia bezproblemowy eksport paczek poza granice kraju. Za pośrednictwem kuriera przetransportujemy przesyłkę do Białorusi w kilka dni.

Nie musimy dostarczać ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru przesyłki od nadawcy i dostarczenie jej do odbiorcy. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. Przewoźnik przyjedzie po paczkę i przywiezie do Białorusi. W zależności od rodzaju, wielkości, wagi przesyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę.


Zobacz cennik przesyłek do Białorusi


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.