Paczka do Białorusi

Przesyłki zagraniczne do Białorusi

Sprawdź naszą ofertę na przesyłki do Białorusi
Koperta do Białorusi
Koperta od:
92.21 zł brutto
Paczka do Białorusi
Paczka 1kg już od:
144.51 zł brutto

Paczka do Białorusi na KurJerzy.pl

Za pośrednictwem kuriera przywieziemy paczki do Białorusi w kilka dni. Na terenie Białorusi są liczne oddziały firm kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport przesyłek poza granice kraju.Przewoźnik przyjedzie po przesyłkę i doręczy do Białorusi. W taki sposób możemy uniknąć stania w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę. Nie musimy przynosić ciężkich towarów osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru przesyłki od nadawcy i przekazanie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, rozmiaru, ciężaru wysyłanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę.Każda przesyłka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze dokupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z powodzeniem przesyłamy pakunki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych. Firmy kurierskie udostępniają usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do wielu krajów na świecie.

Artykuły na blogu powiązane z Białoruś

Paczka na Białoruś Białoruś jest państwem znajdującym się w Europie Wschodniej, to członek założyciel ONZ. Od 1991 jest suwerennym państwem. Stolicą państwa jest Mińsk. To co należy podkreślić to to, że kraj ten leży na skrzyżowaniu szlaków transportowych, takich jak szlak drogowy, kolejowy, rurociągów gazowych i naftowych. Głównym partnerem handlowym Białorusi jest nadal Rosja. Państwo … czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.