Paczka do Białorusi

Paczka do Białorusi na KurJerzy.pl

Za pośrednictwem kuriera przetransportujemy przesyłkę do Białorusi w kilka dni. Na terenie Białorusi mieszczą się liczne placówki przewoźników kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport przesyłek poza granice kraju.

Kurjerzy oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na świecie. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze możesz dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z bez problemu dostarczamy paczki zagraniczne do korporacji i osób indywidualnych.

Przewoźnik przybędzie po przesyłkę i doręczy do Białorusi. Nie musimy dostarczać ciężkich paczek samemu, ponieważ w cenie uwzględniono koszt odbioru przesyłki od wysyłającego i oddanie jej do odbiorcy. W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi dostarczanego towaru możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własną firmę.


Zobacz cennik przesyłek do Białorusi


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.