Co chcesz wysłać?

Wybierz rodzaj przesyłki

Parametry przesyłki

Cena od: {{ value }} zł z VAT ...

Paczka do Białorusi

Paczka do Białorusi

W zależności od rodzaju, wielkości, ciężaru wysyłanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. Nie musimy przynosić ciężkich przesyłek samemu, ponieważ w cenie wliczony jest koszt odbioru paczki od wysyłającego i przekazanie jej do odbiorcy. Przewoźnik przyjedzie po towary i dostarczy do Białorusi. W taki sposób możemy uniknąć oczekiwania w kolejkach, a to pozwala zaoszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo.

Na terenie Białorusi są liczne oddziały firm kurierskich, co umożliwia bezproblemowy eksport przesyłek poza granice kraju. Poprzez kuriera przetransportujemy paczki do Białorusi w kilka dni.

Firmy kurierskie oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na świecie. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z bez problemu przewozimy pakunki zagraniczne do firm i osób indywidualnych.


Zobacz cennik przesyłek do Białorusi


Artykuły na blogu powiązane z Białoruś

Paczka na Białoruś Białoruś jest państwem znajdującym się w Europie Wschodniej, to członek założyciel ONZ. Od 1991 jest suwerennym państwem. Stolicą państwa jest Mińsk. To co należy... czytaj więcej

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.