Paczka do Białorusi

Paczka do Białorusi na KurJerzy.pl

W zależności od rodzaju, rozmiaru, wagi dostarczanego przedmiotu możemy wybrać kopertę lub paczkę. W taki sposób możemy uniknąć marnowania czasu w kolejkach, a to pozwala oszczędzić czas szczególnie tym, którzy prowadzą własne przedsiębiorstwo. Przewoźnik pojawi się po towary i dostarczy do Białorusi. Nie musimy nosić ciężkich przesyłek osobiście, ponieważ w cenie uwzględniono koszt przyjęcia paczki od nadawcy i oddanie jej do odbiorcy.

Poprzez kuriera przywieziemy przesyłkę do Białorusi w kilka dni. Na terenie Białorusi znajdują się liczne placówki przewoźników kurierskich, co zapewnia bezproblemowy eksport towarów poza granice kraju.

Firmy kurierskie oferują usługi kurierskie standardowe i ekspresowe do większości państw na całym globie. Każda paczka jest ubezpieczona do określonej wartości, ale zawsze wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Od wielu lat z powodzeniem dostarczamy paczki zagraniczne do przedsiębiorstw i osób indywidualnych.


Zobacz cennik przesyłek do Białorusi


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki oraz przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności.