Najlepsi kurierzy w jednym miejscu

Cennik UPS Cennik DHL Cennik Geis
|
Google Plus Facebook Rss
KurJerzy – kurierzy
Utwórz konto lub Zaloguj się
 Strona główna   Zamów kuriera      Cennik      Kody pocztowe   Status przesyłki     Narzędzia   
strona główna » Narzędzia » Sklepy internetowe

Informacje

Obsługa przesyłek kurierskich za pośrednictwem serwisu KurJerzy.pl stała się jeszcze prostsza. Istnieje możliwość wykorzystania narzędzi sklepowych, które w bardzo prosty i intuicyjny sposób automatyzują proces obsługi przesyłek kurierskich.

Korzystanie z modułów sklepowych możliwe jest dla zarejestrowanych użytkowników serwisu KurJerzy.pl, którzy dokonali aktywacji usługi KurJerzyAPI

BestSeller

BestSeller
We współpracy z firmą InfoSerwis wdrożona została implementacja platformy sklepowej Internetowesklepy.org wraz z modułem wysyłek KurJerzy.pl. Umożliwia ona generowanie listów przewozowych dla kuriera z poziomu panelu sprzedawcy bez konieczności podejmowania jakichkolwiek dodatkowych działań. Rozwiązanie to całkowicie wyklucza użycie dodatkowych programów do przygotowania i wydruku listów dla firm przewozowych UPS i DHL.

cStore

Korzystając z doświadczenia firmy ComVision w dziedzinie sklepów internetowych zaimplementowaliśmy obsługę przesyłek kurierskich wewnątrz najnowszej wersji sklepu cStore. Stanowi to odpowiedź na zapotrzebowanie klientów korzystających platformy cStore oraz przeciera szlak na drodze do integracji z kolejnymi rozwiązaniami sklepów internetowych.

Promocja cStore Dokonaj zakupu platformy sklepowej cStore na specjalnych warunkach. Skorzystaj ze specjalnego kodu promocyjnego „KURJERZY_CSTORE”, aby otrzymać rabat w wysokości -10% ceny zakupu oraz dodatkowo 100zł na wysyłkę w naszym serwisie. Podczas zakupu oprogramowania podaj obsłudze kod promocyjny, a uzyskasz zniżkę. Korzystając z formularza kontaktowego prześlij nam informację o zakupie sklepu abyśmy doładowali Twoje konto Prepaid kwotą 100zł.
Pliki do pobrania
Instrukcja

OpenCart

Profesjonalne rozwiązanie darmowego sklepu internetowego OpenCart udostępnia możliwość korzystania z funkcjonalności serwisu KurJerzy.pl dzięki implementacji modułu wysyłkowego wewnątrz tej platformy sklepowej. Ułatwienie w realizacji zleceń przesyłek kurierskich dzięki integracji z naszym serwisem pozwoli zaoszczędzić czas poświęcony na ręczne wypisywanie listów przewozowych. Wiele interesujących informacji dotyczących tej platformy sklepowej można znaleść na stronie http://www.opencart.pl skupiającej polską społeczność OpenCart.
Pliki do pobrania

Dla OpenCart w wersji 1.4.*

Instrukcja
Pliki instalacyjne

Dla OpenCart w wersji 1.5.*

Instrukcja
Pliki instalacyjne

OsCommerce

Najpopularniejsza platforma sklepowa została zintegrowana z serwisem KurJerzy.pl za pośrednictwem modułu wysyłkowego. Tworzenie listów przewozowych i zamawianie kuriera odbywa się bezpośrednio wewnątrz platformy sklepowej co w znaczny sposób przyspiesza zarządzanie przesyłkami.
Pliki do pobrania
1. Instrukcja
2. Pliki instalacyjne

RedCart.pl

RedCart.pl
Jedna z najszybciej rozwijających się platform sklepów internetowych w Polsce redcart.pl dołączyła do grona naszych Partnerów KurJerzy.pl. Integracja z serwisem KurJerzy.pl pozwala na automatyzację procesu generowania etykiet adresowych i wysyłania paczek. Współpraca z KurJerzy.pl to kolejny krok niosący za sobą korzyści dla Klientów RedCart.pl w postaci oszczędności czasu i pieniędzy, a ponadto wpływający na podniesienie komfortu pracy Sprzedawców.

sklepyfirmowe.pl

Biorąc pod uwagę rozwój sklepów internetowych i możliwości portalu www.KurJerzy.pl do naszych partnerów dołączyla kolejna platforma www.sklepyfirmowe.pl. Jest to jak wszyscy wiemy kolejny krok w stronę sprzedawców, którzy cenią sobie przede wszystkim łatwość obsługi wysyłek. Chcielibyśmy zachęcić do korzystania z usług sklepowych połączonych z modułem wysyłek KurJerzy.pl.

sklepywww.pl

Jerzy Kur zintegrował swoją platformę wysyłkową z firmą sStore. Dzięki takiemu rozwiązaniu www.sklepywww.pl dołączyły w swojej ofercie możliwość wysyłki paczek najlepszymi firmami kurierskimi w niższych cenach oferowanych przez www.KurJerzy.pl. Sprzedawcy w platformie www.sklepywww.pl mają możliwość dołączenia do swoich zakupów wysyłki kurierskiej w niższej cenie.

Wellcommerce

Platforma Wellcommerce to łatwy i intuicyjny mechanizm budowania sklepu. W jednym, bardzo wygodnym panelu zarządzasz produktami, przyjmujesz zamówienia, obsługujesz płatności elektroniczne i przesyłki. Nie potrzebujesz dodatkowego oprogramowania, hostingu, integracji ani umiejętności programistycznych.
Dodatkowo dzięki integracji platformy Wellcommerce z naszym serwisem, zamawianie kuriera stało się jeszcze łatwiejsze. Możesz skorzystać z oferty firm kurierskich UPS i DHL bez dodatkowej umowy, a najważniejsze, że nie musisz samodzielnie wypełniać listów przewozowych. Przekonaj się sam jakie to wygodne i ekonomiczne rozwiązanie.

Aktualności | Pomoc | Kontakt

Pomoc Jak zamówić kuriera
 Najlepsze firmy kurierskie UPS, DHL, FedEx Amazon Web Services Certyfikat Globe SSL Przelewy24 mBank - mtransfer, PKO, ING
Copyright © KurJerzy.pl