Najlepsi kurierzy w jednym miejscu

Cennik UPS Cennik DHL Cennik Geis
|
Google Plus Facebook Rss
KurJerzy – kurierzy
Utwórz konto lub Zaloguj się
 Strona główna   Zamów kuriera      Cennik      Kody pocztowe   Status przesyłki     Narzędzia   
strona główna » Informacje Prasowe

Informacje Prasowe


Dzięki integracji z serwisem do zamawiania kurierów KurJerzy.pl przedsiębiorcy mogą generować etykiety na przesyłki kurierskie bezpośrednio z poziomu wystawionej faktury.

Serwis KurJerzy.pl udostępnił bezpłatną aplikację, która umożliwia śledzenie, wycenę oraz nadawanie przesyłek w telefonie lub tablecie z systemem Android.

Serwis usług kurierskich KurJerzy.pl rozpoczyna współpracę z liderem szybkich płatności internetowych - platformą Przelewy24. Owocem wspólnych działań jest moduł wysyłki kurierskiej, uruchomiony bezpośrednio w panelu użytkownika platformy z płatnościami.

Od początku lutego na stronie brokera kurierskiego KurJerzy.pl działa nowa usługa - zwrot kwoty pobrania w 1 dzień. Dzięki tej funkcjonalności każdy użytkownik serwisu, który wybierze produkty kopertowe lub paczkowe firmy UPS, może skorzystać z dodatkowej opcji i otrzymać zwrot kwoty pobrania na swoje konto, już na następny dzień roboczy od dostarczenia przesyłki.

W związku ze zwiększoną liczbą zapytań związanych z przewożeniem zwierząt pocztą kurierską, właściciele Serwisu KurJerzy.pl wraz z Ogólnopolskim Towarzystwem Ochrony Zwierząt „Animals” zdecydowali o skierowaniu oficjalnego apelu o bardziej humanitarne traktowanie małych futrzaków.

Serwis do zamawiania kurierów – KurJerzy.pl – uruchomił specjalną wielkanocną zabawę dla swoich użytkowników. Od 18 do 24 kwietnia br. każdy z zarejestrowanych będzie miał możliwość doładować swoje konto Prepaid, odnajdując wielkanocne jaja w poszczególnych zakładkach Serwisu.

Serwis KurJerzy.pl, pośredniczący w usługach kurierskich, uruchomił nową funkcjonalność – „Książkę adresową”. Nowe narzędzie zawiera wszystkie dane teleadresowe wymagane podczas składania zamówień, umożliwiając stworzenie własnej listy odbiorców. Funkcjonalność pozwala użytkownikom zaoszczędzić cenny czas, szczególnie gdy nadawcą lub odbiorcą przesyłki jest osoba znajdująca się na liście.

Jeden z najszybciej rozwijających się serwisów oferujących usługi kurierskie – KurJerzy.pl – dokonał szeregu integracji ze znanymi platformami sklepowymi. Wdrożone rozwiązania zapewniają sprzedawcom m. in.: pełną automatyzację procesu przygotowania listów przewozowych, obniżenie kosztów wysyłki kurierem oraz korzystanie z usług firm UPS i DHL bez podpisywania umów.

Serwis KurJerzy.pl – oferujący usługi wiodących firm kurierskich w Polsce – uruchomił dla swoich użytkowników nową funkcjonalność. Od teraz istnieje możliwość polecania Serwisu znajomym oraz czerpania korzyści finansowych z tychże działań. Za każdą poleconą osobę, która dokona zakupu użytkownik otrzymuje 15 proc. wartości produktów zamówionych przez każdego nowego Klienta oraz 5 proc. od jego następnych zamówień w ciągu 3 miesięcy.

KurJerzy.pl – jeden z wiodących na rynku serwisów oferujących usługi kurierskie – wprowadził do swojej oferty przesyłki paletowe, które pozwalają na wysyłkę przedmiotów o wadze nie przekraczającej 1000kg. Operatorem usługi jest firma UPS.

Serwis KurJerzy.pl uruchomił, specjalnie dla użytkowników Allegro, nową funkcjonalność – Moduł Allegro, który pozwala na szybkie i sprawne zarządzanie przesyłkami. Dzięki rozwiązaniu możliwe staje się błyskawiczne importowanie danych zakończonych aukcji oraz zlecenie przesyłek jednocześnie dla wielu zamówień "jednym kliknięciem", bez potrzeby wypełniania danych nadawcy i odbiorcy.

Święta Bożego Narodzenia to czas wielkich nadziei i wielkich zakupów. W okresie przedświątecznej gorączki łatwo zapomnieć o zasobności portfela i oddać się zakupowemu szaleństwu. Serwis KurJerzy.pl podpowiada, w jaki sposób skorzystać z atrakcyjnej oferty usług kurierskich i obdarować bliskich na Święta, a jednocześnie zaoszczędzić środki na inne bożonarodzeniowe przyjemności.

Aktualności | Pomoc | Kontakt

Pomoc Jak zamówić kuriera
Wysyłasz częściej przesyłki kurierskie
Cennik zagranica
 Najlepsze firmy kurierskie UPS, DHL, FedEx Amazon Web Services Certyfikat Globe SSL Przelewy24 mBank - mtransfer, PKO, ING
Copyright © KurJerzy.pl