Przesyłki zagraniczne – paczka do Japonii


Przesyłki zagraniczne – paczka do Japonii
Przesyłki zagraniczne – paczka do Japonii

Przesyłki zagraniczne – paczka do Japonii

Japonia potocznie zwana jest Krajem Kwitnącej Wiśni. Jest to niezwykle urokliwy kraj z długą tradycją. Wielu marzy, aby ten region odwiedzić ze względu na jego niesamowitą kulturę oraz chęć zobaczenia ludzi, którzy te tereny zamieszkują.

Zawsze jednak możemy nadać paczkę do swoich znajomych, którzy już tam pojechali. Wystarczy, że skorzystamy z usług kurierskich, a będzie to jak najbardziej możliwe. Zamówienie możemy złożyć telefonicznie lub wypełniając formularz na stronie. Usługi skierowane są zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm, które współpracują z przedsiębiorcami na tamtejszym rynku. Bez żadnych problemów będziemy mogli dostarczyć paczkę do odbiorcy, który jest oddalony o setki kilometrów od nas. Kurier przyjedzie do naszego domu po paczkę. Zabierze ją od nas i dostarczy do odbiorcy. Wszystko odbędzie się w bezpieczny, szybki i tani sposób.

Format kodów pocztowych
Kod pocztowy do Japonii składa się z siedmiu cyfr. Przykładem są:

  • 120-0000 Tokio
  • 574-000 Osaka

Czego nie należy przesyłać?
Towary podrobione, zwierzęta, surowe złoto oraz srebro, metale i kamienie szlachetne, prawdziwą broń palną lub jej imitację, części takiej broni, materiały wybuchowe i amunicję, szczątki ludzkie, pornografię lub nielegalne środki odurzające nie mogą znaleźć się w naszej paczce do Japonii. Ponadto, należy zapoznać się z listą przedmiotów zakazanych w transporcie, którą można znaleźć na stronach firm kurierskich. Zawiera ona np. artykuły szybko psujące się, alkohol, antyki, leki, papiery wartościowe, rośliny żywe, materiały i przedmioty wybuchowe oraz łatwopalne, trujące, płyny więcej na: Przedmioty zabronione. Pełną listę przedmiotów znajdziemy na stronach firm kurierskich. Dzięki pozyskanej wiedzy będziemy świadomi, których towarów nie należy umieszczać w paczce.

Co najczęściej jest wysyłane?
Do Japonii z Polski wysyła się najczęściej:

  • Komputery
  • Odzież
  • Dokumenty
  • Sprzęt elektroniczny

Warto wiedzieć, że paczka do Japonii może zostać dostarczona dzięki usługom świadczonym przez UPS.

Wyceń przesyłki zagraniczne – paczka do Japonii.