Paczka do Saby


Paczka do Saby
Paczka do Saby

Paczka do Saby

Saba to górzysta wyspa pochodzenia wulkanicznego znajdująca się na Morzu Karaibskim, należąca do Holandii i Archipelagu Małych Antyli. Jej zbocza porastają lasy tropikalne. Panuje tu klimat równikowy. Niderlandzki i angielski są językami urzędowymi.

Firmy kurierskie pomagają, aby paczka do Saby została doręczona terminowo. Na stronie KurJerzy.pl należy wypełnić formularz zamówienia. Kurier przyjedzie po paczkę pod wskazany adres, zabierze ją i dostarczy do odbiorcy. Bez wychodzenia z domu można załatwić wszystkie formalności. Przesyłki zagraniczne mogą nadawać zarówno osoby prywatne, jak i firmy.

Kod pocztowy
Saba nie posiada kodu pocztowego.

Czego nie można przesyłać?
Przed nadaniem paczki należy zapoznać się z listą przedmiotów zabronionych w transporcie, którą znajdziemy na stronach firm kurierskich oraz m.in. u pośrednika kurierskiego KurJerzy.pl: Przedmioty zabronione. Zawiera ona np. takie produkty, jak artykuły szybko psujące się, alkohol, antyki, leki, papiery wartościowe, rośliny żywe, materiały i przedmioty wybuchowe oraz łatwopalne, trujące, płyny itp. Utworzyły ją firmy kurierskie działające zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nie zgadzają się na transport tych towarów ze względu na niebezpieczeństwo, jakie mogą spowodować w przypadku uszkodzenia.

Firmy kurierskie są zobowiązane przestrzegać zasad bezpieczeństwa transportu lotniczego (IATA) oraz przepisów dotyczących transportu drogowego zawartych w Konwencji CMR, a także norm celnych. Dodatkowo każdy kraj może nie przyjmować także innych produktów, zabronionych w imporcie na podstawie własnych przepisów.

Co najczęściej jest przesyłane?

Z Polski na Sabę najczęściej przesyła się:

  • Dokumenty
  • Sprzęt elektroniczny
  • Komputery
  • Odzież

Aby dostarczyć paczkę na Sabę należy skorzystać z usług firmy kurierskiej UPS.

Wyceń przesyłki zagraniczne – paczka na Sabę.