Paczka do Pakistanu


Paczka do Pakistanu
Paczka do Pakistanu

Paczka do Pakistanu

Pakistan to islamskie państwo położone nad Morzem Arabskim w południowej części Azji. Produkuje się tu szyte ręcznie piłki do siatkówki, piłki nożnej oraz rugby a także inne rękodzieła. Oprócz tego uprawia się artykuły takie jak pszenica, ryż, bawełna, trzcina cukrowa. Hoduje drzewa cytrusowy oraz palmy daktylowe, a ze zwierząt: owce ,bydło, wielbłądy. Wydobywa się gaz ziemny. Głównym partnerem handlowym są Chiny.

Z nadaniem paczki w ten region nie ma problemu, ze względu na usługi świadczone przez firmy kurierskie. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na KurJerzy.pl, a po przesyłki zagraniczne przyjedzie kurier pod wskazany adres. Dostarczy je do wybranego odbiorcy. Bez wychodzenia z domu można załatwić wszystkie formalności. Warto wiedzieć, że paczka do Pakistanu może zostać nadana zarówno przez osoby prywatne, jak i przez firmy.

Kod pocztowy
Kod pocztowy do Pakistanu składa się z pięciu cyfr. Przykładem jest 35010 Lahore.

Czego nie można przesyłać?
Paczka kurierska nie może zawierać niektórych towarów, które znajdują się na liście przedmiotów zabronionych w transporcie. Została ona utworzona w oparciu o obowiązujące przepisy. Firmy kurierskie są zobowiązane do jej przestrzegania, możemy się z nią zapoznać na ich stronach. Zawiera ona np. takie produkty, jak artykuły szybko psujące się, alkohol, antyki, leki, papiery wartościowe, rośliny żywe, materiały i przedmioty wybuchowe oraz łatwopalne, trujące, płyny więcej na: Przedmioty zabronione.

Firmy kurierskie są zobowiązane przestrzegać zasad bezpieczeństwa transportu lotniczego (IATA) oraz przepisów dotyczących transportu drogowego zawartych w Konwencji CMR, a także norm celnych. Dodatkowo każdy kraj może nie przyjmować także innych produktów, zabronionych w imporcie na podstawie własnych przepisów.

Co najczęściej jest przesyłane?

Z Polski do Pakistanu najczęściej przesyła się:

  • Komputery
  • Odzież
  • Sprzęt elektroniczny
  • Dokumenty

Aby skorzystać z tej usługi, należy zapoznać się z ofertą firmy kurierskiej UPS.

Wyceń przesyłki zagraniczne – paczka do Pakistanu.