Najlepsi kurierzy w jednym miejscu

Cennik UPS Cennik DHL Cennik Geis
|
Google Plus Facebook Rss
KurJerzy – kurierzy
Utwórz konto lub Zaloguj się
 Strona główna   Zamów kuriera      Cennik      Kody pocztowe   Status przesyłki     Narzędzia   

Allegro

Serwis KurJerzy.pl uruchomił, specjalnie dla użytkowników Allegro, nową funkcjonalność – Moduł Allegro, który pozwala na szybkie i sprawne zarządzanie przesyłkami. Dzięki rozwiązaniu możliwe staje się błyskawiczne importowanie danych zakończonych aukcji oraz zlecenie przesyłek jednocześnie dla wielu zamówień "jednym kliknięciem", bez potrzeby wypełniania danych nadawcy i odbiorcy.

Uruchomiony Moduł przeznaczony jest dla użytkowników Serwisów KurJerzy.pl oraz Allegro.pl, a korzystanie z niego jest całkowicie bezpłatne. Funkcjonalność dedykowana jest w szczególności aktywnym Sprzedawcom Allegro, którzy dokonując transakcji w ramach Serwisu, do tej pory poświęcali dużo czasu na wypełnienie licznych danych oraz zamawianie kuriera przed wysyłką paczek do Kupujących.

Dzięki Modułowi Allegro sprzedaż na największej w Polsce platformie aukcyjnej staje się jeszcze łatwiejsza i szybsza. W ramach korzystania z Modułu, użytkownik KurJerzy.pl ma dostęp do wszystkich usług dostępnych w Serwisie bez konieczności przepisywania danych przesyłek do zewnętrznych programów wysyłkowych. Aby skorzystać z funkcjonalności, należy jedynie posiadać klucz Allegro WebAPI oraz wykonać kilka prostych czynności.

czytaj więcej

Aktualności | Pomoc | Kontakt

Pomoc Jak zamówić kuriera
Wysyłasz częściej przesyłki kurierskie
Cennik zagranica
 Najlepsze firmy kurierskie UPS, DHL, FedEx Amazon Web Services Certyfikat Globe SSL Przelewy24 mBank - mtransfer, PKO, ING
Copyright © KurJerzy.pl