Serwis do zamawiania kurierów

Cennik UPS Cennik DHL Cennik Geis
|
Google Plus Facebook Rss
KurJerzy – kurierzy
Utwórz konto lub Zaloguj się
 Strona główna   Zamów kuriera      Cennik      Kody pocztowe   Status przesyłki     Narzędzia   
strona główna » Aktualności » Nowa funkcjonalność - Książka adresowa

Nowa funkcjonalność - Książka adresowa

Książka adresowa

Uruchomiliśmy w serwisie "Książkę adresową". Funkcjonalność ta umożliwia stworzenie własnej listy odbiorców. Zawiera ona wszystkie dane teleadresowe wymagane podczas składania zamówień. Funkcjonalność pozwala zaoszczędzić dużo czasu gdy nadawcą lub odbiorcą przesyłki jest osoba znajdująca się na liście.


Dostęp do książki adresowej

Możliwość skorzystania z książki adresowej udostępniono bezpośrednio w Panelu klienta oraz na ścieżce. Jest ona dostępna podczas wypełniania adresu nadawcy oraz odbiorcy.
System automatycznie proponuje kontrahentów z książki adresowej w polach: „Imię i nazwisko lub nazwa firmy” oraz "Email". W tych polach wystarczy rozpocząć wpisywanie odpowiedniej frazy, a system automatycznie "podpowie" jakie wpisy znajdują się w książce. Zatwierdzenie "enterem" spowoduje wypełnienie wszystkich pól zgodnie z wpisem w książce adresowej.
 

Możliwość zdefiniowania jednego adresu jako domowy

Wpis ten będzie automatycznie umieszczany odpowiednio w polach nadawcy lub odbiorcy podczas składania zamówień. Przyspiesza to w znaczny sposób cały proces.


Dodawanie nowych wpisów do książki podczas składania zamówienia

Uzupełnienie danych odbiorcy lub nadawcy podczas składania zamówienia, które nie znajdują się w książce adresowej spowoduje automatyczne dodanie kolejnego wpisu.
 

Sortowanie i szukanie

Bezpośrednio w liście książki adresowej uzyskujemy możliwość sortowania wybranych kolumn "rosnąco" oraz "malejąco". Na dole listy znajduje się zaawansowane wyszukiwanie, które pozwoli znaleźć odpowiedni wpis nawet w bardzo rozbudowanej liście.


 Najlepsze firmy kurierskie UPS, DHL, FedEx Amazon Web Services Certyfikat Globe SSL Przelewy24 mBank - mtransfer, PKO, ING
Copyright © KurJerzy.pl